RpKhorinisPL

Forum serwera RpKhorinisPL

Ogłoszenie

Witamy na forum serwera RpKhorinisPL.

#1 2012-01-04 22:00:57

 Dimikoyan

Lord

Skąd: Górne miasto/Cape Dun
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Klasy/Balans/Ważne.

Chciałbym aby do gry został wprowadzony balans a mianowicie chodzi o równy poziom życia, równe bronie zależy czy jesteś magicznym wojownikiem czy walczącym wręcz, jako że desmond z tego co wiem dołączył do zakonu śmierci Zambimaru dał mi okazję na zostanie dowódcą miasta i chciałbym wprowadzić klasy dla tej gildii.




Więc chce aby było to tak:

Obywatel>


Kowal-(strój kowala, broń równa wobec innych klas na tym poziomie klasy, umiejętność walki bronią jednoręczną 20% kusza myśliwska, umiejętność posługiwania się kuszą 20%)


Strażnik           (lekki pancerz straży, Broń:Dobry krótki miecz umiejętność walki bronią jednoręczną 30%, lekka kusza, kusza umiejętność 30%)> 


starszy strażnik (Broń:Miecz paladyna, umiejętność walki bronią jednoręczną 50%, kusza (90 obrażeń) , umiejętność kuszy 50%)


Szeregowy (Pancerz strażników kruka, Broń:kiepski miecz półtora ręczny, umiejętność walki bronią jednoręczną 70%, kusza bojowa, 70% posługiwania się kuszą, amulet wojownika.)


Rycerz (pancerz rycerza, ciężki miecz dwuręczny, posługiwanie się bronią dwuręczną 90%, kusza Bojowa, posługiwanie się kuszą 90%)


Królewski Paladyn (Broń gniew Innosa żeby nie jakieś najlepsze, posługiwanie się bronią dwuręczną 100%, Magiczna kusza, oraz belty oczywiście, posługiwanie się kuszą 100%.)




Oraz dodać dla wszystkich klas po kilka pełni życia.

Dla kowala:2 pełnie życia ( i klas tego poziomu, niżej tak samo.)

Dla strażnika:5 pełni życia

Dla starszego strażnika: 7 pełni życia

Dla szeregowego: 10 pełni życia

Dla Rycerza: 15 pełni życia


Dla królewskiego paladyna: 20 pełni życia





I aby wszystkim klasom usunięto akrobatykę i zostawić tylko dla dowódców albo wgl. usunąć bo można normalnie zdobyć akrobatykę znam 2 sposoby.


Bronie dla klas 0 poziomu obrażenia: 30-50 (20% umiejętności)


Bronie dla klas 1 poziomu obrażenia: 40-60 (30% umiejętności czyli np. 30% kusza 30% broń 1 ręczna)


Bronie dla klas 2 poziomu obrażenia: 50-70 (50% umiejętności)


Bronie dla klas 3 poziomu obrażenia: 80-100 (zależy czy to ostatnia klasa czy nie, jeśli ostatnia nie licząc dowódcy to około 100 obrażeń, 70% umiejętności max 80)


Bronie dla klas 4 poziomu obrażenia: 90-120 (80-90% umiejętności)


Bronie dla dowódców: (tutaj nie np. dla szamana i pana ciemności, nie bo oni posługują się magią i mają być bez broni tak jak to było w G2 NK singleplayer.) 130-160. (100% umiejętności dla klas walecznych takich jak paladyn, dowódca najemników.)



Moja gildia miała by 5 klas, ale kowal jest tylko na godzinę tak, ustalę i poustawiam sobie jak to będzie. Ale kowal to tylko chwilowa postać będzie szybko awansowała z Obywatela.


Pomysł dla Bandytów: Pomysł na klasę Herszt bandytów:zbroja kruka, Ostrze burzy (150 obrażeń), 20 pełni życia, 50 bryłek złota (żeby bandyci robili handel RP.), kusza/łuk- Brak.




Pomysł dla szamanów już jeden pomysł dałem i dla mnie jest dobry a teraz drugi:Alchemik, strój obywatela 1, 10 menzurek, różne napoje, różne ziela.



P.S na miejsce mrocznego pana dało by się pancerz poszukiwacza a na pana ciemności mroczną szatę magii czyli tą co miał xardas.



Bronie dla dowódców:

Dla króla- Gniew Innosa

Dla herszta bandytów-ostrze burzy

Dla przywódcy najemników-barbarzyński topór bojowy. (żeby miał też dwuręczny.)

Dla pana ciemności- Brak broni tylko runy

Dla głównego szamana- brak broni tylko runy

Dla arcymaga wody- brak broni tylko runy.




Czekam na wypowiedzi. Jak dla mnie gdyby się to wprowadziło to ten server mógłby zostać jednym z lepszych i by było dużo graczy.

Ostatnio edytowany przez Dimikoyan (2012-01-05 06:45:13)


Imię: Dimikoyan
Postać odgrywana: Bloodwyn.
Ranga: Królewski Paladyn.
Zawód: Specjalista w broni dwuręcznej, nauczyciel magii.

Offline

 

#2 2012-01-04 22:18:30

ZambimaruXDD

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: Klasy/Balans/Ważne.

dimo cos ci powiem zrob jakos to ladniej xDD bo zle na to sie patrzy jakis spacje albo cos  xD

Offline

 

#3 2012-01-05 06:36:27

 Dimikoyan

Lord

Skąd: Górne miasto/Cape Dun
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Klasy/Balans/Ważne.

Już zrobiłem wszystko, proszę zaglądać, to bardzo ważne!


Imię: Dimikoyan
Postać odgrywana: Bloodwyn.
Ranga: Królewski Paladyn.
Zawód: Specjalista w broni dwuręcznej, nauczyciel magii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lukasasuke.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl www.dobry-mudzyn.pun.pl www.skuterfans.pun.pl www.h91.pun.pl